2018 03 03

Juanas Martinas del Potro iškopė į Akapulko finalą

Juanas Martinas del Potro nepaliko jokių vilčių penktai pasaulio raketei Alexanderiui Zverevui ir pateko į Akuapulke vykstančio ATP 500 serijos turnyro finalą. Argentinos tenisininkas šventė pergalę rezultatu 6:4, 6:2.
Juanas Martinas del Potro
Juanas Martinas del Potro / „Scanpix“ nuotr.

J.M. del Potro finale kovos su Kevinu Andersonu, kuris kitame pusfinalio mače 6:3, 4:6, 6:3 nugalėjo Jaredą Donaldsoną.

Po Rafaelio Nadalio pasitraukimo iš turnyro A.Zverevas turėjo aukščiausią reitingą turnyre ir iki pusfinalio nebuvo pralaimėjęs nė vienos seto.

Tačiau devintoji pasaulio raketė J.M. del Potro dominavo mače ir susitikimą laimėjo po 90 minučių trukusios kovos.

Argentinos tenisininkas laikomas artėjančio finalo favoritu. Ant kietos dangos kortų jis laimėjo 16-a iš savo 20-ies laimėtų turnyrų.

K.Andersonas irgi demonstruoja puikią formą ir sieks antro čempiono titulo per dvi savaites. Penktas pagal skirstymą Pietų Afrikos Respublikos tenisininkas praėjusią savaitę triumfavo Niujorke vykusiame ATP serijos turnyre.

K.Andersonas žaidė itin agresyviai – atliko 18-a neliečiamų padavimų (eisų) ir atakomis laimėjo 37-is taškus, kai J.Donaldsonas tik 17-a.