Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kalėdiniam mišriųjų dvejetų teniso turnyre rekordinis dalyvių skaičius

Kalėdinis mišriųjų dvejetų teniso turnyras
organizatorių nuotr. / Kalėdinis mišriųjų dvejetų teniso turnyras
Šaltinis: 15min
0
A A

Savaitgalį Vilniaus SEB arenoje vyko tradicinis „Teniso pasaulio“ organizuojamas Kalėdinis mišriųjų dvejetų teniso turnyras, iš kitų išsiskiriantis dalyvių gausa ir pakilia šventine nuotaika. Šiais metais turnyras vyko jau dešimtą kartą, o jame dalyvavo rekordinis skaičius porų – trijose skirtingo pajėgumo grupėse susirungė net 87 poros.

Mėgėjų B grupėje, kurioje varžėsi 40 porų, nugalėtojais tapo Eligijus ir Milda Mozūraičiai, finale rezultatu 10:8 nugalėję Agnę ir Algirdą Babelius. Trečiąją vietą iškovojo Julija Kosareva ir Justinas Seliuta, kovoje dėl trečiosios vietos rezultatu 9:7 palaužę Viliaus Vaicekausko ir Airidos Čepulienės porą.

Mėgėjų A grupėje, kurioje dalyvavo labiau patyrę teniso mėgėjai, didesnio pasipriešinimo nesulaukė nuolatiniai mėgėjų turnyrų dalyviai Eglė Jurkevičienė ir Andrius Morkūnas. Finaliniame mače rezultatu 9:7 jie įveikė Emilio Subatos ir Birutės Miliauskienės porą. Trečiosios vietos nugalėtojais tapo Jevgenijus Tekutjevas ir Aušra Rudienė, mače dėl trečiosios vietos įveikę Moniką Sabaliauskaitę ir Germaną Sudrabą.

Aršiausios kovos vyko grupėje „profesionalas + mėgėjas“. Šioje grupėje dalyvavo 15 porų, kurias sudarė profesionalo patirties turintys žaidėjai ir teniso mėgėjai. Visus keturis mačus laimėjo ir pirmosios vietos nugalėtojais tapo Vilniaus teniso akademijos trenerė Skaistė Bražėnaitė ir verslininkas Dainius Vasiliauskas. Finaliniame mače rezultatu 9:6 jie įveikė daugkartinę Lietuvos čempionę Gabrielę Lenciną ir chirurgą Tadą Tarasevičių. Mažojo finalo nugalėtojais tapo Augustinas Deksnys ir Justina Kubiliūtė, mače dėl trečiosios vietos rezultatu 8:6 nugalėję Mažvydą Gražį ir Eriką Paulę.

Kalėdinis mišriųjų dvejetų teniso turnyras vyksta kiekvienais metais tuo pačiu laiku nuo 2004 metų. Turnyro išskirtinumas tas, kad jame vyrai ir moterys žaidžia kartu – poras sudaro tėvai ir vaikai, vyrai ir žmonos, treneriai ir auklėtiniai, kolegos ir draugai. Turnyras kiekvienais metais sutraukia vis daugiau teniso mėgėjų iš visos Lietuvos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Deuce