2018 09 23

Karolina Pliškova sustabdė japonės pergalių seriją bei triumfavo Tokijuje

Buvusi pirmoji pasaulio raketė Karolina Pliškova (WTA-8) nutraukė dar vieną puikų „US Open“ čempionės žygį bei iškovojo titulą „Toray Pan Pacific Open“ turnyre Japonijoje.
Karolina Pliškova
Karolina Pliškova / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Čekė 6:4, 6:4 nugalėjo favorite laikytą Naomi Osaką (WTA-7) ir iškovojo 11-ąjį titulą savo karjeroje.

Pliškova į sekmadienio finalą žengė prieš tai laimėdama pastaruosius keturis žaistus finalus, o šią seriją vos per 1 valandą ir 3 minutes pratęsė iki penkių.

„Ši arena tiesiog nuostabi, o per šią savaitę čia patyriau daug nuostabių akimirkų, – teigė turnyro nugalėtoja. – Japonijoje žaidžiau pastaruosius kelis metus ir labai tikiuosi sugrįžti čia ir kitąmet.“

Kuomet aikštelėje susitiko dvi puikiai paduodančios tenisininkės, viską lėmė padavimų priėmimas. Čekė tiesiog nuostabiai išnaudojo susikurtas progas (2/2 break point'ų išnaudojimai) bei pati nesuteikė japonei nei vienos progos įsiveržti į priekį.

Įdomu tai, jog ši pergalė leido K.Pliškovai reitinge aplenkti vieną varžovę – būtent N.Osaką.

Abi tenisininkės kol kas pretenduoja patekti į baigiamąjį WTA turnyrą Singapūre, kuriame jėgas surems 8 geriausios sezono tenisininkės.

Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas