2019 05 11

Kiki Bertens karjeros pergalė – nukovė Simoną Halep ir tapo Madrido čempione

Kiki Bertens tapo Madrido turnyro čempione ir iškovojo svarbiausią titulą karjeroje.
Kiki Bertens
Kiki Bertens / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Septintoji pasaulio raketė finale 6:4, 6:4 užtikrintai nugalėjo trečią pasaulio raketę Simoną Halep.

Olandė tapo pirmąja tenisininke, kuriai pavyko laimėti Madrido turnyrą, nepralaimėjus nei vieno seto.

S.Halep šį titulą yra iškovojusi dukart, bet šįkart rimčiau nesugebėjo pasipriešinti 27-erių olandei.

Madrido turnyre K.Bertens nugalėjo net tris „Didžiojo kirčio“ turnyrų laimėtojas – Jeleną Ostapenko, Sloane Stephens ir Petrą Kvitovą. Pastarajai olandė nusileido praėjusių metų finale.

S.Halep siekė rekordinio, trečiojo, trofėjaus Madride ir pergalės atveju būtų sugrįžusi į pirmąją vietą WTA reitinge.

K.Bertens pirmą kartą karjeroje pakils į ketvirtąją WTA reitingo vietą.