2018 01 28

Kroato ir kanadietės duetas triumfavo „Australian Open“ mišrių porų turnyre

Kroatijos tenisininkas Mate Pavičius iškovojo antrą čempiono titulą šių metų „Australian Open“ turnyre. Jis poroje su Kanados tenisininke Gabriela Dabrowski tapo mišrių porų varžybų nugalėtojais.
Kroato ir kanadietės duetas triumfavo „Australian Open“ mišrių porų turnyre / „Scanpix“ nuotr.

Kroato ir kanadietės duetas finale po atkaklios kovos 2:6, 6:4, 11-9 nugalėjo Rohano Bopanna ir Timeos Baboš duetą.

„Turiu pripažinti, kad tai geras jausmas, – po pergalės kalbėjo M.Pavičius. – Net neįsivaizdavau, kad taip gali nutikti. Jeigu kas nors man būtų tai pasakęs, aš nebūčiau patikėjęs.“

„Esu nepaprastai laiminga, – pridėjo kroato partnerė G.Dabrowski. – Australija visada buvo viena mėgstamiausių mano vietų visame pasaulyje. Gera atvykti čia ir laimėti.“

R.Bopanna ir T.Baboš puikiai pradėjo susitikimą ir pirmą setą laimėjo vos po 24-ių minučių kovos.

Antrame sete sėkmingiau žaidė M.Pavičius ir G.Dabrowski.

Pratęsimas susiklostė ypač dramatiškai. Abi poros vaikščiojo peilio ašmenimis.

Pirmieji susitikimą tašku laimėti galėjo R.Bopanna ir T.Baboš. Tačiau tuomet du galingus padavimus atliko M.Pavičius ir persvėrė rezultatą savo naudai. G.Dabrowski puikiai priėmė varžovo padavimą ir padėjo iškovoti pergalę.

M.Pavičius ir G.Dabrowski su skirtingais partneriais po kartą jau buvo laimėję „Didžiojo kirčio“ mišrių porų turnyrą.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas