2011 08 09

Kroatų ir Juano Martino del Potro pergalės „Rogers Cup“ turnyre

Juanas Martinas del Potro užtikrinta pergale sugrįžo į Monrealio miestą. 22 metų argentinietis pirmame „Rogers Cup“ turnyro rate 6:4, 6:0 nugalėjo Jarkko Niemineną.
Juanas Martinas del Potro
Juanas Martinas del Potro / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Manau, antrame sete žaidžiau daug geriau. Atsirado daugiau pasitikėjimo atliekant padavimus ir  kirčius iš kairės pusės“, – po pergalės kalbėjo J.M. del Potro.

Prieš dvejus metus Delpo pateko į Kanadoje vykstančio turnyro finalą, kuriame nusileido Andy Murray'ui. Geriausias Argentinos tenisininkas dėl traumos buvo priverstas praleisti beveik visą praėjusį sezoną, tačiau šiemet jau pakilo į 19-ą vietą pasaulio reitinge.

„Šį sezoną man sekasi puikiai. Jau laimėjau du turnyrus. Pasiekiau pusfinalius, nugalėjau pirmo dešimtuko žaidėjus. Nutiko daug gerų dalykų. Dabar žvelgiu į artėjantį „Didžiojo kirčio“ turnyrą. Jis mano mėgstamiausias“, – kalbėjo J.M. del Potro.

Kitame rate J.M. del Potro kausis su Marinu Čiličiumi. Kroatijos tenisininkas pirmame rate 7:5, 6:4 nugalėjo Andreasą Seppį.

Į kitą etapą pateko dar du Kroatijos tenisininkai. Ivo Karlovičius po dvi su puse valandos trukusios kovos 6:7(2), 6:3, 7:6(5) nugalėjo Juaną Monaco iš Argentinos. Ivanas Dodigas 6:3, 6:4 nugalėjo Jeremy Chardy.

Nikolajus Davydenko antrame Monrealio turnyro rate susitiks su Novaku Džokovičiumi. Buvusi trečia pasaulio raketė pirmame rate užtikrintai 6:3 nugalėjo turnyro kvalifikaciją įveikusį Italijos tenisininką Flavio Cipollą.

N.Davydenko šį sezoną iškovojo 17 pergalių ir patyrė tiek pat pralaimėjimų.