2016 09 04

Laurynas Grigelis iškovojo antrąjį savo sezono trofėjų

Antroji Lietuvos raketė Laurynas Grigelis triumfavo Rumunijoje pasibaigusiame „F15 Futures“ vyrų vienetų teniso turnyre. Lietuvis po valandos ir 46 minučių, varžybų finale nugalėjo 579 pasaulio raketę iš Argentinos Gabrielį Alejandro Hidalgo 7:6 (7:1), 6:2. Tai antrasis Lietuvos tenisininko titulas šį sezoną.
Laurynas Grigelis prieš Lloydą Harrisą
Laurynas Grigelis prieš Lloydą Harrisą / Organizatorių nuotr.

L.Grigelis Rumunijoje pateko į savo trečiąjį „Futures“ serijos turnyro finalą ir sugebėjo iškovoti antrąjį titulą.

Lietuvis šiame mače laimėjo 70 proc. savo pirmųjų bei 53 proc. antrųjų padavimų. Jis keturis kartus palaužė varžovo padavimų seriją, o pats pralaimėjo dvi savo kirčių serijas.

Už triumfą Rumunijos „F15 Futures“ turnyre lietuviui atiteks 18 ATP reitingo taškų bei 1440 JAV dolerių piniginė premija. Šios pergalės dėka jis turėtų sugrįžti tarp 500 stipriausių pasaulio tenisininkų.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas