Laurynas Grigelis šventė užtikrintą pergalę Amerikoje

Dvikovos akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Dvikovos akimirka
0

Laurynas Grigelis per kiek ilgiau nei valandą trukusios kovos pateko į Jungtinėse Amerikos Valstijose vykstančio „Challenger“ serijos turnyro aštuntfinalį. 212-ą vietą ATP reitinge užimantis tenisininkas 6:3, 6:3 nugalėjo septyneriais metais vyresnį Danijos atstovą Frederiką Nielseną (ATP-198).

Pirmo seto pradžioje L.Grigelis pralaimėjo savo padavimus, tačiau varžovo laimėjo net tris kartus ir setą per pusvalandį – 6:3.

Antrame sete situacija klostėsi atkakliau, o lemiamu tapo šeštasis geimas, kurį laimėjo L.Grigelis ir iniciatyvą išsaugojo iki pabaigos – 6:3.

Už patekimą į antrą varžybų ratą tenisininkui atiteko 6 ATP reitingo taškai. Kitame etape L.Grigelis kovos su Bobby Reynoldsu iš Jungtinių Amerikos Valstijų (ATP-122).