2019 06 22

Lauryno Grigelio triumfas Parmoje – su italu laimėjo dvejetų turnyrą

Antroji Lietuvos vienetų raketė Laurynas Grigelis (ATP-295) dar kartą įrodė, kad puikiai jaučiasi ir dvejetų varžybose – lietuvis kartu su italu Andrea Pellegrino laimėjo ATP „Challenger“ serijos turnyro Parmoje dvejetų turnyrą.
Laurynas Grigelis – Lucas Andrianasilalao
Laurynas Grigelis – Lucas Andrianasilalao / Alvydo Januševičiaus nuotr.

Finale lietuvio ir italo duetas panaikino seto deficitą ir 1:6, 6:3, 10:7 įveikė antrą skirstymą turėjusią Arielio Beharo ir Gonzalo Escobaro porą.

L.Grigelis ir A.Pellegrino beviltiškai pralaimėjo pirmą setą, tačiau pagerinę savo žaidimą revanšavosi antrajame.

Lemiamas trečiojo seto pratęsimas buvo žaidžiamas iki 10-ies taškų, o jį kur kas užtikrinčiau pradėjo urugvajiečio ir ekvadoriečio pora.

Finalo favoritais laikyti Pietų Amerikos atstovai pirmavo 5:2 ir du kartus padavinėjo, tačiau nesugebėjo laimėti.

Rezultatui esant 5:7 pirmą kartą karjeroje bendradarbiavę L.Grigelis ir A.Pellegrino surengė įspūdingą šturmą - laimėjo penkis taškus paeiliui ir tapo turnyro čempionais.

Dvejetų varžybų nugalėtojai pelnys po 80 ATP dvejetų reitingo taškų ir pasidalins 2,670 eurų piniginį prizą.

Priminsime, kad tai pirmasis L.Grigelio turnyras po balandį patirtos klubo traumos. Vienetų varžybose lietuvis pralaimėjo antrame rate.