2019 04 14

Marakešo turnyre triumfavo Benoit Paire – nukarūnavo ispaną

Prancūzijos tenisininkas Benoit Paire (ATP-69) Marakeše iškovojo pirmą trofėjų per ketverius metus.
Benoit Paire
Benoit Paire / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Marakešo turnyro finale prancūzas užtikrintai 6:2, 6:3 nugalėjo Pablo Andujarą (ATP-70).

Iki šiol vienintelis B.Paire trofėjus buvo iškovotas 2015 metais Bastade.

B.Paire tuo pačiu ir pasiekė revanšą prieš P.Andujarą, kuris prancūzą įveikė prieš kelias savaites Marbeloje „Challenger“ serijos turnyre. Tiesa, ATP ture Prancūzijos tenisininkas prieš ispaną dominuoja 4:0.

Pusfinalyje B.Paire įveikė vieną iš turnyro favoritų Jo-Wilfriedą Tsongą.

Titulą Marakeše gynęs P.Andujaras buvo laimėjęs net 13 mačų iš eilės.

B.Paire iškovojo ne tik 250 ATP reitingo taškus, bet ir 87 745 eurus. Tai reiškia, kad prancūzas pirmadienį pakils į 43 ATP reitingo vietą.