2011 09 01

Marija Šarapova nesustabdoma Niujorke, pergalę iškovojo ir Vera Zvonareva. Venus Williams pasitraukė dėl ligos

Du kartus atviro Jungtinių Amerikos Valstijų teniso čempionato nugalėtoja Venus Williams pasitraukė iš paskutinio metų „Didžiojo kirčio“ turnyro. 31 metų amerikietė pareiškė, kad jaučia sąnarių skausmus, liga sukelia nuovargį. Antrame etape V.Williams turėjo žaisti su Sabine Lisicki iš Vokietijos, tačiau šios dvikovos atsisakė.
Marija Šarapova
Marija Šarapova / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Christina McHale

„Man diagnozuotas Sjogreno sindromas“, – pasakojo V.Williams, kuri atvirame Jungtinių Amerikos Valstijų teniso čempionate triumfavo 2000 ir 2001 metais. „Aš mėgavausi žaisdama pirmą mačą, ir labai norėčiau tęsti pasirodymą, deja, negaliu to padaryti.“

Puikų žaidimą tęsia Marija Šarapova. 24 metų Rusijos tenisininkė per 70 minučių 6:1, 6:1nugalėjo Anastasiją Yakimovą ir pateko į trečią varžybų ratą.

Didžiausią staigmeną pateikė 19 metų amerikietė Christina McHale, ji 7:6(2), 6:2 nugalėjo aštuntą pagal skirstymą Marion Bartoli iš Prancūzijos.

Prieš tai 55-ą vietą pasaulio reitinge užimanti paauglė teniso visuomenę nustebino pergale prieš pirmą pasaulio raketę Caroline Wozniacki.

Antra pagal skirstymą Vera Zvonareva po atkaklios trijų setų kovos 7:5, 3:6, 6:3 nugalėjo Kateriną Bondarenko.

„Šiandien nežaidžiau geriausio teniso, bet sugebėjau įveikti šį etapą“, – po pergalės teigė Rusijos tenisininkė. V.Zvonareva praėjusiais metais žaidė finale ir nusileido Kim Clijsters. Trečiame rate Vera susitiks su Anabela Medina Garrigues.

Samantha Stosur iš Australijos 6:3, 6:4 nugalėjo kortų šeimininkę Coco Vandeweghe. Amerikietė Irina Falconi 2:6, 6:3, 7:5 nugalėjo keturioliktą pagal skirstymą Dominiką Cibulkovą.