Marija Šarapova patyrė netikėtą pralaimėjimą Paryžiaus turnyro ketvirtfinalyje

Marija Šarapova
„Scanpix“ nuotr. / Marija Šarapova
0

Pirma pagal skirstymą Paryžiaus WTA serijos turnyre Marija Šarapova patyrė netikėtą pralaimėjimą ketvirtfinalyje. Trečią vietą pasaulio reitinge užimanti Rusijos tenisininkė 4:6, 4:6 nusileido Angelique Kerber iš Vokietijos.

A.Kerber pirmame sete tris kartus laimėjo M.Šarapovos padavimų serijas, o antrame sete atsiliko 1:3, tačiau sugebėjo atsitiesti.

Vokietijos tenisininkė pusfinalyje kovos su Yanina Wickmayer iš Belgijos arba tėvynaine Mona Barthel.

Klara Zakopalova taip pat pateko į varžybų pusfinalį. Čekijos tenisininkė po trijų setų kovos 3:6, 7:5, 6:1 nugalėjo šeštą pagal skirstymą Vokietijos tenisininkę Julia Goerges.

K.Zakopalova pusfinalyje kovos su antra pagal skirstymą korto šeimininke Marion Bartoli. Prancūzė ketvirtfinalyje po dramatiškos dvi valandas ir 40 minučių trukusios kovos 4:6, 6:4, 7:6(2) nugalėjo septintą pagal skirstymą Robertą Vinci iš Italijos.