2012 04 30

Marijai Šarapovai po triumfo finale prieš Viktoriją Azarenką įteiktas naujutėlaitis „Porsche“

Antra pasaulio raketė Marija Šarapova Štutgarte vykusiame WTA serijos „Porsche Grand Prix“ turnyro finale 6:1, 6:4 nugalėjo pirmą pasaulio raketę Viktoriją Azarenką iš Baltarusijos.
Marija Šarapova dovanų gavo Porsche automobilį
Marija Šarapova dovanų gavo „Porsche“ automobilį / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Marija Šarapova

Tai buvo pirma M.Šarapovos pergalė prieš V.Azarenką šiais metais. Prieš tai 25 metų Rusijos tenisininkė pralaimėjo savo oponentei „Australian Open“ ir Indian Velso turnyrų finaluose.

„Aš tikrai labai džiaugiuosi laimėjusi šį turnyrą, – kalbėjo M.Šarapova. – Kovojau su labai stipriomis varžovėmis. Viktorijai, ko gero, trauma neleido pademonstruoti geriausio žaidimo.“

V.Azarenka susitikime jautė riešo skausmus. Baltarusijos atstovė šį sezoną iškovojo 29-ias pergales ir patyrė vos antrą pralaimėjimą.

„Esu nusivylusi, kad pralaimėjau, tačiau ši savaitė vis vien man buvo gera“, – teigė V.Azarenka.

M.Šarapova tapo 25-o karjeroje turnyro nugalėtoja, įskaitant ir tris „Didžiojo kirčio“ turnyrus. Po pergalės Štutgarto turnyre Rusijos tenisininkei varžybų rėmėjai padovanojo naujutėlaitį  „Porsche“ automobilį.