2017 05 26

Mischa Zverevas įveikė Kei Nishikorį ir kausis dėl savo pirmojo karjeros titulo

„Australian Open“ pirmenybėse stebinęs Mischa Zverevas pateikė dar vieną staigmeną. Vokietijos tenisininkas „Geneva Open“ pusfinalyje nugalėjo devintąją pasaulio raketę Kei Nishikorį 6:4, 3:6, 6:3 ir kausis dėl savo pirmojo titulo karjeroje.
Mischa Zverevas
Mischa Zverevas / „Scanpix“/AP nuotr.

M.Zverevas daugelį teniso gerbėjų nustebino sausio mėnesį, kai sugebėjo „Australian Open“ turnyre patekti į ketvirtfinalį. Vokietis neatsilaikė tik prieš vėliau čempionu tapusį Rogerį Federerį.

Įdomu tai, kad vos prieš šešias dienas savo pirmąjį „Masters“ turnyro titulą iškovojo jaunesnysis Mischos brolis Alexanderis Zverevas.

M.Zverevas dėl savo pirmojo trofėjaus kausis su geriausiu pirmenybių žaidėju bei titulą Ženevoje ginančiu Stanu Wawrinka. Šveicaras penktadienį 6:3, 7:6 (7:4) nugalėjo rusą Andrejų Kuznecovą.

S.Wawrinka su M.Zverevu savo karjeroje yra žaidęs du kartus (1-1), o finale šį sezoną dalyvaus antrąjį kartą. Indian Velse jis kovoje dėl titulo nusileido Rogeriui Federeriui.

Į „Geneva Open“ finalą patekę tenisininkai jau užsitikrino 150 ATP reitingo taškų bei 45 tūkst. eurų piniginę premiją.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?