2012 01 05

Rafaelis Nadalis, Rogeris Federeris, Jo-Wilfriedas Tsonga ir Gaelis Monfilsas Kataro tunryno pusfinalyje

Tris kart Kataro teniso turnyro nugalėtojas Rogeris Federeris pergalių seriją oficialiose ATP turnyruose pratęsė iki 20-ies iš eilės. Šveicarų maestro ketvirtfinalyje po atkaklios trijų setų kovos 6:3, 5:7, 6:4 nugalėjo Andreasą Seppį.
47RS120104B569
Rafaelis Nadalis / „Scanpix“ nuotr.

38-ą vietą pasaulio reitinge užimantis A.Seppis susitikimo pradžioje laimėjo R.Federerio padavimų seriją, tačiau netrukus du kartus pralaimėjo savo padavimus ir pirmą setą. Italas laimėjo tik 16 ir 46 pirmo seto taškų.

Antrame sete kova klostėsi neprognozuojamai. A.Seppis ir vėl du kartus pralaimėjo savo padavimų seriją, tačiau varžovo laimėjo net tris kartus.

Lemiamame sete R.Federeris varžovui dovanėlių nedalijo ir šeštą kartą iš eilės pasiekė šių varžybų pusfinalį. Kitame etape 16-os „Didžiojo kirčio“ turnyrų nugalėtojui teks kautis su Jo-Wilfriedu Tsonga.
Prancūzijos tenisininkas ketvirtfinalyje nepaliko jokių vilčių kairiarankiui Ispanijos tenisininkui Albertui Ramosui ir susitikimą laimėjo rezultatu 6:2, 6:1.

„Sunku žaisti prieš jį“, – apie galimą akistatą su trečia pasaulio rakete kalbėjo J.W.Tsonga. „Turiu žaisti geriausią tenisą. Tačiau aš žinau kaip tai padaryti.“

Kitame mače Rafaelis Nadalis po dviejų setų atkaklios kovos 6:4, 6:4 nugalėjo Michailą Južną iš Rusijos ir pusfinalyje žais su Gaeliu Monfilsu. Prancūzijos žaidėjas ketvirtfinalyje užtikrintai 6:2, 6:3 nugalėjo Viktorą Troickį.