2015 06 04

Nenugalimas Novakas Džokovičius jau užsitikrino vietą ir finaliniame sezono ATP turnyre

Novakas Džokovičius tapo pirmuoju tenisininku šį sezoną, kuris jau užsitikrino teisę žaisti ir baigiamajame metų „Barclays ATP World Tour Finals“ turnyre Londone. Serbas šiose varžybose sieks rekordinio – ketvirto čempiono titulo iš eilės.
Novakas Džokovičius, Rogeris Federeris ir Rafaelis Nadalis ruošiasi „French Open“ čempionatui / „Scanpix“ nuotr.

Penkis kartus „Australian Open“ turnyro nugalėtojas N.Džokovičius pasiekė „Roland Garros“ pusfinalį. Ketvirtfinalyje serbas užtikrintai įveikė grunto karaliumi tituluojamą Rafaelį Nadalį. Po šios pergalės jis tapo faktiškai neįveikiamu šiame sezone ir kol kas savo kišenėje turi net 27 pergales iš eilės.

28-erių serbas, šią savaitę laimėjęs „French Open“, būtų tik aštuntasis tenisininkas per visą istoriją, laimėjęs visus keturis „Didžiojo kirčio“ turnyrus.

Pirmą pergalę elitiniame geriausių sezono tenisininkų turnyre N.Džokovičius iškovojo 2008-aisiais, Šanchajuje. Bėgant metams jis prisirinko daugybę laimėjimų, o praėjusiais metais trečią kartą iš eilės tapo „Barclays ATP World Tour Finals“ turnyro nugalėtoju. Finale jam buvo įskaityta pergalė prieš Rogerį Federerį, kuris negalėjo žaisti dėl patirtos traumos.

„Puikiai pradėjau 2015-uosius metus, todėl labai džiaugiuosi, kad jau užsitikrinau vietą ATP reitingo 8-uke. Tikiuosi gerai finišuoti šiame sezone. Man patinka žaisti „O2“ Arenoje“  – sakė Džokas.

Londono „O2“ arenoje vykstantis turnyras, kuriame žaidžia tik aštuoni pajėgiausi planetos tenisininkai, pirmą kartą buvo surengtas 2009-aisiais metais ir vyksta iki šiol.

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas