2018 11 17

Nesustabdoma jėga – Novakas Džokovičius sutriuškino Keviną Andersoną

Įspūdingą antrąją metų dalį žaidžiantis N.Džokovičius (ATP-1) „Nitto ATP Finals“ baigiamojo turnyro pusfinalyje nepaliko vilčių savo varžovui.
Novakas Džokovičius
Novakas Džokovičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Serbas vos per 1 valandą ir 15 minučių rezultatu 6:2, 6:2 nugalėjo šeštą pasaulio raketę Keviną Andersoną.

ATP baigiamojo turnyro finalinę dvikovą Džokas pasiekė jau šeštą kartą iš eilės, o apskritai serbui tai bus septintoji galimybė laimėti ATP finalus. Čempionu jis buvo karūnuotas penkis kartus.

Nuo Vimbldono čempionato pradžios Nolė yra iškovojęs 35 pergales ir patyręs vos 2 pralaimėjimus. Per šį laikotarpį tenisininkas laimėjo keturis titulus (du – „Didžiojo kirčio“) ir pirmą kartą nuo 2016-ųjų spalio sugrįžo į pirmą reitingo vietą.

Nepaisant to, kad pirmą kartą pusfinalyje žaidęs K.Andersonas abu setus pradėjo padavinėdamas pirmas, PAR tenisininkas taip niekad ir nepirmavo.

Sužaidęs keturis susitikimus Londono O2 arenoje, serbas atrodo nesustabdomas – laimėjo visus aštuonis žaistus setus ir nė karto nepralaimėjo savo padavimų serijos.

Serbas taikysis pakartoti savo pasiekimą Šanchajaus „Masters“ turnyre, kuomet tapo čempionu neatidavęs nei vienos savo padavimų serijos varžovams.

Nuostabų sezoną žaidęs K.Andersonas tapo pirmuoju Afrikos žemyno atstovu, pasiekusių baigiamojo ATP turnyro pusfinalį.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Pieras-Hugo Herbertas ir Nicola Mahutas

Stipriausių metų dvejetų varžybų antrame pusfinalyje prancūzai P.H.Herbertas ir N.Mahutas 6:3, 5:7, 10:5 nugalėjo kolumbiečių J.S.Cabalio ir R.Farah duetą ir pasiekė pirmą „Nitto ATP Finals“ finalą poroje.