2011 11 01

Nikolajus Davydenka nugalėjo Gillesą Simoną ir nupūtė šalin pastarojo ambicijas žaisti finaliniame sezono turnyre

Ispanijos menų ir mokslo mieste Valensijoje prasidėjo ATP 500 serijos teniso turnyras. Pirmą dieną didžiausią susidomėjimą kėlė Gillesio Simono ir Nikolajaus Davydenkos akistata. Rusijos tenisininkas šventė pergalę po trijų setų kovos – 6:4, 4:6, 6:3.
Nikolajus Davydenko
Nikolajus Davydenka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

36-ąją vietą pasaulio reitinge užimantis Rusijos tenisininkas trečio seto pradžioje laimėjo varžovo padavimą ir išsiveržė į priekį 2:1. Vėliau pats apgynė savo padavimus ir dar kartą laimėjo varžovo padavimus.

12-ą vietą pasaulio reitinge užimantis G.Simonas nuo aštuntą vietą užimančio amerikiečio Mardy Fisho sezono reitingo lentelėje atsilieka 720 taškų, o sužaisti jam prieš finalinį turnyrą Londone liko tik Prancūzijoje kitą savaitę prasidėsiančiame „Masters“ serijos turnyre. Tad G.Simono viltis patekti tarp aštuonių geriausių paskendo migloje.

N.Davydenka kitame rate susitiks su kitu Prancūzijos tenisininku Nicolas Mahutu, kuris 7:6(5), 6:2 nugalėjo Guillermo Garcia-Lopezą.

Kvalifikaciją sėkmingai įveikęs Vasekas Pospišilas iš Kanados po dramatiškos kovos 6:3, 3:6, 7:6(9) palaužė amerikietį Johną Isnerį.

Italijos žaidėjas Fabio Fognini pirmame rate 6:4, 6:3 nugalėjo Danielį Gimeno-Traverą. Mačas truko vos 71-ą minutę.