2013 03 11

Novakui Džokovičiui jau pirmoje Indian Velso kovoje teko laikyti testą

Pirma pasaulio raketė Novakas Džokovičius tik po atkaklios kovos ir pralaimėto vieno seto pateko į „BNP Paribas Open“ varžybų trečią ratą. Serbijos tenisininkas 6:0, 5:7, 6:2 nugalėjo italą Fabio Fogninį (ATP 36).
Novakas Džokovičius
Novakas Džokovičius / „Scanpix“ nuotr.

„Mano pasitikėjimas savimi nedingo ir yra labai aukštas. Sėkmingai tęsiu šio sezono pergalių seriją, – kalbėjo N.Džokovičius. – Pirmaudamas 4:2 sužaidžiau labai prastą geimą. Padariau kelias nepriverstines klaidas ir tai leido jam sugrįžti į žaidimą. Tačiau tai nėra kažkas ypatingo. Ir ankščiau buvau patekęs į tokias situacijas, ypač pirmuose turnyrų mačuose. Džiaugiuosi, kad iškovojau pergalę.“

N.Džokovičius šį sezoną iškovojo visas 14-a pergalių, o trečiame varžybų rate kovos su Grigoru Dimitrovu. Bulgarijos atstovas 6:4, 6:4 nugalėjo australą Matthew Ebdeną. Mačas truko 67-ias minutes.

Aštuntas pagal skirstymą Jo-Wilfriedas Tsonga po atkaklios kovos 7:6(6), 6:4 nugalėjo amerikiečių veteraną Jamesą Blake‘ą. Prancūzijos tenisininkas pirmame sete atsiliko 2:4.

23-ias pagal skirstymą Samas Querrey rezultatu 6:3, 6:4 nugalėjo kroatą Ivo Karlovičių.

16-as pagal skirstymą Japonijos žaidėjas Kei Nishikoris 6:3, 6:2 nugalėjo Philippą Petzschnerį iš Vokietijos.

Buvusi antra pasaulio raketė Tommy Haasas 6:3, 7:6(0) nugalėjo ispaną Pablo Andujarą ir taip pat pateko į trečio rato varžybas. 34 metų Vokietijos atstovas šį sezoną pasiekė Delrei Bičo turnyro pusfinalį ir finalą San Chosė vykusiose varžybose.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas