2015 05 08

Paskutinės Madrido turnyro pusfinalio dalyvės – Petra Kvitova ir Svetlana Kuznecova

Ispanijoje vykstančiame WTA serijos „Mutua Madrid Open“ moterų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 4,2 mln. eurų, paaiškėjo dar dvi vienetų varžybų pusfinalio dalyvės.
Petra Kvitova
Petra Kvitova / „Scanpix“/AP nuotr.

Jomis tapo 2011 metais šį turnyrą laimėjusi ketvirtoji raketė čekė Petra Kvitova bei Rusijos tenisininkė Svetlana Kuznecova.

Ketvirtfinalyje Petra Kvitova 7:5, 6:3 nugalėjo rumunę Iriną Begu, o Svetlana Kuznecova 5:7, 7:6 (7:5), 7:6 (7:3) privertė pasiduoti tryliktąją pagal reitingą Čekijos atstovę Lucie Šafaržovą.

Vienetų varžybų pusfinalyje P. Kvitovos varžove bus favorite laikoma pajėgiausia planetos tenisininkė amerikietė Serena Williams, kuri turnyrą Madride laimėjo 2012 ir 213 metais.

Savo ruožtu S. Kuznecova dėl vietos finale kovos su nugalėtojos titulą ginančia trečiąja pagal skirstymą tautiete Marija Šarapova.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 1000 WTA reitingo taškų bei 799 450 eurų čekis.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas