2016 10 02

Pekine pergalėms startavo Madison Keys ir Agnieszka Radwanska

Sekmadienį Pekine prasidėjo „China Open“ turnyras, kurio prizinį fondą sudaro 6,2 mln. JAV dolerių. Pirmąją varžybų dieną pergales iškovojo trečioji pagal skirstymą Agnieszka Radwanska, kuri rezultatu 6:2, 6:2 nugalėjo Qiang Wang bei devintoji pasaulio raketė Madison Keys, kuri 6:0, 4:6, 6:1 įveikė kortų šeimininkę Ying-Ying Duan.
Madison Keys
Madison Keys / „Scanpix“/„Xinhua“/„Sipa USA“ nuotr.

A.Radwanska „China Open“ triumfavo 2011 metais, o šiame susitikime laimėjo 67 proc. savo pirmųjų padavimų ir palaužė 6 varžovės kirčių serijas. Tuo tarpu M.Keys mače su Y.Duan laimėjo net 92 proc. savo pirmųjų padavimų.

Nelengvą pergalę iškovojo danė Caroline Wozniacki. Ji nugalėjo 32 vietą pasaulio reitingė užimančią JAV tenisininkę Coco Vandeweghe.

Roberta Vinči taip pat iškovojo kelialapį į antrąjį „China Open“ etapą. Italė įveikė atrankos turnyro dalyvę Saisai Zheng 6:0, 3:6, 6:3. Sėkmingai pasirodymą Pekine pradėjo ir geriausia Didžiosios Britanijos tenisininkė Johanna Konta, kuri 6:1, 6:1 nugalėjo Anastasiją Sevastovą.

Pergales pirmąją varžybų dieną iškovojo Jeroslava Švedova, Kristina Mladenovič, Alison Riske bei Timea Baboš.

Už patekimą į antrąjį „China Open“ etapą tenisininkėms atiteks 65 WTA reitingo taškai bei 30 tūkst. JAV dolerių premija.