2019 02 03

Pirmasis R.Berankio varžovas Monpeljė – patyręs dvejetų žaidimo meistras

Po dviejų „Challenger“ serijos turnyrų iš eilės Ričardas Berankis (ATP-110) save išbandys ATP 250 serijos turnyro atrankoje, o pirmąjį susitikimą žais jau šiandien - apie 13val. Lietuvos laiku.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pernai R.Berankis pateko tiesiai į pagrindinį turnyrą ir pasiekė antrąjį etapą.

Šiemet tenisininkas privalės įveikti du atrankos etapus, tačiau gera naujiena yra ta, kad Ričardas kvalifikacijoje yra aukščiausią reitingą turintis žaidėjas.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Nicola Mahutas

Pirmuoju lietuvio varžovu atrankoje tapo prancūzas Nicola Mahutas, ATP reitinge užimantis tik 196-ą vietą.

Jei vienetų varžybose 37-erių tenisininkas pastaruoju metu žaidžia vis rečiau, tai dvejetuose, kartu su tautiečiu Pieru-Hugo Herbertu, atrodo tiesiog nuostabiai.

Pora vos prieš savaitę laimėjo „Australian Open“ dvejetų varžybas. Nicola Mahutas ATP dvejetų reitinge užima net trečią vietą.

Prancūzai kartu laimėjo visus keturis "Didžiojo kirčio" dvejetų turnyrus.

Nors 2018 metų sezone prancūzas iškovojo tik 17 pergalių ir patyrė 23 pralaimėjimus, uždarose patalpose ant kietos dangos jis visuomet yra pavojingas, kadangi gali labai efektyviai išnaudoti savo padavimus ir žaidimą prie kirčio (Serve and volley).

N.Mahutas šiame turnyre dalyvavo penkis kartus, o 2012 metais pasiekė ketvirtfinalį.

Pagrindiniame turnyre varžysis tokie tenisininkai kaip Lucas Pouille, Davidas Goffinas, Jo-Wilfriedas Tsonga ir Dennisas Shapovalovas.