2019 05 28

Pirmoji moterų raketė išsigelbėjo – Naomi Osaka išgyveno dramą

Stipriausia planetos tenisininkė Naomi Osaka (WTA-1) buvo beveik eliminuota iš turnyro, tačiau sugebėjo surasti papildomų jėgų ir išplėšti pergalę „Roland Garros“ turnyro pirmame etape.
Naomi Osaka
Naomi Osaka / „Scanpix“/AP nuotr.
Temos: 1 Naomi Osaka

21-erių japonė 0:6, 7:6(4), 6:1 įveikė slovakę Anną Karoliną Schmiedlovą (WTA-90) ir iškovojo 15-ą pergalę iš eilės „Didžiojo kirčio“ varžybose.

Priminsime, kad netikėtai praėjusiais metais iškilusi jaunuolė laimėjo „US Open“ ir „Australian Open“ varžybas.

Buvusi 26-oji pasaulio raketė A.K.Schmiedlova triuškinama persvara laimėjo pirmąjį setą, o antrajame net du kartus padavinėjo mačui – prie 5:4 ir 6:5.

Visgi geriausią savo žaidimą pasilikusi svarbiausioms akimirkoms, N.Osaka išplėšė pratęsimą, nuo kurio ir prasidėjo japonės dominavimas – laimėjo paskutinius aštuonis geimus iš devynių.

Pirmosios pasaulio raketės grunto sezonas buvo sujauktas traumų – tenisininkė turėjo pasitraukti iš varžybų Štutgarte ir Romoje dėl pilvo ir rankos traumų.

Net ir iškovojus dramatišką pergalę, džiūgauti Japonijos atstovė neturės kada – jau antrame varžybų rate jos lauks labai pavojinga baltarusė Viktorija Azarenka (WTA-43). Vika 6:4, 7:6(4) palaužė 2017-ų metų „Roland Garros“ čempionę Jeleną Ostapenko (WTA-39) iš Latvijos.