2017 08 09

Pirmoji sensacija Monrealyje – krito Dominicas Thiemas

36-ą vietą ATP reitinge užimantis Diego Schwartzmanas pateikė pirmą rimtą sensaciją "Rogers Cup" turnyre. Argentinos atstovas naktį iš antradienio į trečiadienį antrame varžybų etape 6:4, 6:7 (7:9), 7:5 patiesė septintąją pasaulio raketę Dominicą Thiemą.
Dominicas Thiemas
Dominicas Thiemas / „Scanpix“ nuotr.

Lemiamame sete D.Thiemas išsiveržė į priekį 5:2, turėjo keturias galimybes tašku laimėti susitikimą, tačiau įspūdingą tenisą pademonstravęs D.Schwartzmanas laimėjo penkis geimus iš eilės ir iškovojo puikią pergalę.

D.Thiemui tai buvo ketvirtas pasirodymas „Rogers Cup“ turnyre. Čia jis dar nėra iškovojęs nė vienos pergalės.

Per visą mačą septintoji pasaulio raketė padarė net 67 neišprovokuotas ir 8 dvigubas klaidas.

Į „Rogers Cup“ aštuntfinalį patekęs D.Schwartzmanas pelnė 90 ATP reitingo taškų ir 58 tūkst. JAV dolerių. Dėl viets ketvirtfinalyje jis susikaus su stebinančiu jaunuoju JAV tenisininku Jaredu Donaldsonu, kuris 6:2, 7:5 parklupdė Benoit Paire.

Sėkmingai turnyre startavo Jackas Sockas, kuris 7:6 (7:4), 6:3 nugalėjo prancūzą Pierre’ą-Huguesą Herbertą. Aštuntfinalyje amerikietis susitiks su ispanu Davidu Ferreru.