2015 04 30

Po vestuvinis sugrįžimas paženklintas užtikrinta Andy Murray pergale „BMW Open“ turnyre

Trečia pasaulio raketė Andy Murray iškovojo pirmą pergalę ant grunto šį sezoną. Geriausias Didžiosios Britanijos tenisininkas „BMW Open“ turnyrą pradėjo nuo antro rato ir rezultatu 6:2, 6:2 nugalėjo Vokietijos atstovą Mišą Zverevą. Mačas truko 75-ias minutes.
Andy Murray
Andy Murray / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo pirmasis A.Murray mačas, kai jo treneriu tapo Jonas Bjorkmanas. Taip pat tai buvo ir pirmas britų tenisininko mačas po balandžio 11-ą dieną įvykusių jo vestuvių su Kim Sears.

M.Zverevas praėjusį sezoną praleido dėl traumų ir pasaulio reitinge nukrito į 653-ią vietą. Jis yra kylančios pasaulio teniso žvaigždės Aleksandro Zverevo brolis.

Trečiame Miuncheno varžybų rate A.Murray susitiks su čeku Lukašu Rosolu.
27-erių metų A.Murray siekia pirmo karjeroje grunto varžybų nugalėtojo titulo. Jo šansai dar labiau išaugo, kai iš šių varžybų išsibraukė prancūzas Gaelis Monfilsas. 16-ą vietą pasaulio reitinge užimantis Roberto Bautista Agutas yra aukščiausią reitingą turnyre turintis žaidėjas su kuriuo A.Murray gali susitikti.

Miuncheno turnyro čempionui atiteks ir įspūdingas BMW I8 automobilis.

Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas