2016 09 19

Prancūzijoje namų kortai padėjo trečiojo šimtuko tenisininkui įveikti M.Kližaną

Pirmadienį Prancūzijos Meco mieste prasidėjo „ATP 250“ serijos „Moselle Open“ turnyras. Jame netikėtumą pateikė 238 vietą pasaulio reitinge užimantis Julienas Benneteau, kuris per mažiau nei valandą nugalėjo penktąjį pagal skirstymą slovaką Martiną Kližaną 6:2, 6:1.
Julienas Benneteau
Julienas Benneteau / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Prancūzas Meco turnyre nerungtyniavo pastaruosius septynerius metus, o į antrąjį etapą pateko ketvirtąjį kartą. Tiesa, J.Benneteau jo įveikti taip niekad ir nepavyko.

Šiame mače prancūzas laimėjo net 87 proc. savo pirmųjų bei 80 proc. antrųjų kirčių. Jam nė karto negrėsė „break point'as“, o varžovo padavimų seriją jis palaužė penkis kartus.

Antrame „Moselle Open“ etape 34-erių tenisininkas susitiks su Paulo-Henrio Mathieu ir Dustino Browno poros nugalėtoju.

Pirmadienį pergalę iškovojo ir šeštasis pagal skirstymą Gilles'is Mulleris. Jis nugalėjo 66 pasaulio raketę Horacio Zeballosą 7:6 (7:5), 7:5. Liuksemburgo tenisininkas laimėjo net 87 proc. savo pirmųjų padavimų bei išrašė varžovui net 19 neliečiamų kirčių.

Kitame varžybų rate jis susitiks su atranką įveikusiu Nikolozu Basilašviliu arba Gregoire'u Barrere.

Pergales iškovoję tenisininkai užsitikrino 20 reitingo taškų bei 7900 eurų piniginę premiją.