2018 11 06

Prancūzijoje – nesėkmingas Lauryno Grigelio startas vienetų varžybose

Sėkmingai įveikęs tris kvalifikacijos etapus, Laurynas Grigelis (ATP-241) nesugebėjo pratęsti pergalių serijos pagrindinėse Mouilleron-Le-Captif „Challenger“ turnyro Prancūzijoje varžybose.
Laurynas Grigelis
Laurynas Grigelis / Elvio Žaldario nuotr.

Lietuvis per 1 valandą ir 39 minutes 3:6, 6:7(2) nusileido kortų šeimininkui Mathiasui Bourgue'ui (ATP-287).

Antrajame sete mūsų tautietis dar sugrąžino intrigą, kuomet pralaiminėdamas 2:4 sugrįžo ir persvėrė rezultatą 5:4. Visgi paskutinę žaidimo atkarpą užtikrinčiau sužaidė prancūzas.

Abiems tenisininkams sunkiai sekėsi laikyti savo padavimų serijas - Laurynas turėjo 10 break pointų, o M.Bourge'as - 11.

Už pralaimėjimą pirmame etape lietuvis gaus 885 eurų čekį, tačiau ATP reitingo taškų neuždirbs.

L.Grigelis dar turės galimybę sėkmingiau pasirodyti dvejetų varžybose. Jis kartu su partneriu iš Italijos Alessandro Motti pateko į pagrindinį dvejetų turnyrą, o pirmaisiais poros varžovais tapo vokietis Andre Begemannas (ATP dvejetai-106) ir australas Rameezas Junaidas (ATP-115).

Rytoj savo pirmąjį vienetų susitikimą žais Ričardas Berankis.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas