„Prezidento taurėje“ triumfavo Rusijos ir Prancūzijos tenisininkai

Prezidento taurės turnyras
Elvio Žaldario nuotr. / Prezidento taurės turnyras
0

Vienintelio Lietuvoje rengiamo profesionalaus „Futures“ serijos „Prezidento taurės“ turnyro čempionu tapo 1292-ą vietą pasaulio reitinge užimantis Ronaldas Slobodshikovas. Aštuntas pagal skirstymą Rusijos tenisininkas 6:3, 7:6 (7:4) nugalėjo ketvirtą pagal skirstymą Christianą Hirschmueller.

Dvejetų varžybų čempionais tapo Prancūzijos tenisininkai. Treti pagal skirstymą Gabrielius Petitas ir Francois Arthuras Vibertas finale užtikrintai 6:3, 6:2 nugalėjo pirmus pagal skirstymą Ivaną Davydovą ir Vladimirą Polyakovą.

Vyrų varžybų vienetų finale R.Slobodshikovas pirmame sete pirmaudamas 3:2 laimėjo varžovo padavimų seriją ir išsaugojo įgytą persvarą.

Antrame sete lygi kova vyko iki pat pabaigos ir nugalėtojas paaiškėjo tik po pratęsimo. Tie-break‘e R.Slobodshikovas pirmavo 4:2, išsaugojo iniciatyvą, laimėjo setą, mačą ir turnyrą.

Turnyro nugalėtojui atiteko 18-a reitingo taškų. Vyrų vienetų pagrindinėse varžybose dalyvavo penki Lietuvos atstovai. Toliausiai iki ketvirtfinalio pavyko nužengti Juliui Tverijonui.