2017 10 19

R.Berankio kelyje į ketvirtfinalį karjeros tenisą demonstruojantis serbas

„Kremliaus taurės“ turnyre Ričardas Berankis kovos su dar vienu Serbijos tenisininku, o jo galimybės iškovoti pergalę ir vėl vertinamos prasčiau nei varžovo. 169-ą vietą pasaulio reitinge užimantis lietuvis dėl vietos ATP 250 serijos turnyro ketvirtfinalyje žais su Filipu Krajinovičiumi.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / „Scanpix“ nuotr.

Tai bus trečia abiejų žaidėjų akistata. Kol kas abi pergales pasiekė R.Berankis.

Jis pirmame „Kremliaus taurės“ rate užtikrintai 6:3, 7:6 (7:2) nugalėjo Dušaną Lajovičių.

F.Krajinovičius šį sezoną demonstruoja geriausią karjeros tenisą ir iškovojo 65-ias pergales bei patyrė 20 pralaimėjimų. Šį sezoną serbas laimėjo net penkis „Challenger“ serijos turnyrus ant grunto ir dabar džiaugiasi rekordine karjeros 77-a vieta ATP reitinge.

Pirmame „Kremliaus taurės“ etape F.Krajinovičius 7:5, 7:6 (8:6).

Už patekimą į Maskvoje vykstančio turnyro ketvirtfinalį tenisininkas gaus 45-is reitingo taškus, o toliau lauks akistata su antru pagal skirstymą Albertu Ramosu Vinolasu (ATP 25) arba Alexanderiu Bubliku (ATP 107).

R.Berankio ir F.Krajinoviaus akistata „Kremliaus taurėje“ vyks ketvirtadienį apie 18-ą valandą Lietuvos laiku.

„Kremliaus taurėje“ paaiškėjo ir pirmieji ketvirtfinalio dalyviai.

Šeštas pagal skirstymą Damiras Džumhuras 4:6, 7:5, 6:4 nugalėjo po kvalifikacijos į pagrindines varžybas patekusį Yukį Bhambrį.

Dudis Sela 7:5, 6:1 nugalėjo Rogerio Dutrą Silvą.

Trečias pagal skristymą Adrianas Mannarino 6:3, 7:6 (7:4) nugalėjo po kvalifikacijos į pagrindines varžybas patekusį Lukašą Rosolą.