Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 24, 16:32

R.Nadalis nesigėdija ašarų išlydint R.Federerį: „Dalis manęs taip pat išeina“

Rafaelis Nadalis verkė kartu Rogeriu Federeriu, kai šis, sužaidęs paskutinį savo karjeros mačą, tarė „sudie“, sunkiai tramdydamas ašaras. Šie ašarojančių bičiulių ir ilgamečių varžovų vaizdai jau vadinami vienomis gražiausių akimirkų teniso istorijoje.
R.Federerio atsisveikinimas su tenisu
R.Federerio atsisveikinimas su tenisu / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Aš esu jautrus žmogus. Nesikremtu dėl to, kad apsiverkiau. Kartais verkti yra gerai. Reikia išleisti emocijas. Dalies mano gyvenimo nebelieka, todėl emociškai tai sunku“, – sakė R.Nadalis.

„Kartu dalijomės daugybe akimirkų. Kai Rogeris palieka teniso areną, didelė dalis manęs taip pat išeina“.

Primename, kad „Laver Cup“ turnyre R.Nadalis ir R.Federeris pralaimėjo dvejetų mačą – paskutinį profesionalaus teniso mačą šveicaro karjeroje.

„Didels dalykas būti dalimi šio istoriškai mūsų sporto šakai svarbaus momento“, – kalbėjo R.Nadalis.

„Tai buvo jaudinančios, neužmirštamos, bet ir liūdnos akimirkos. Sunku apibūdinti, buvo labai daug emocijų. Kaip bebūtų – tai ypatinga diena“.

„Labai džiaugiuosi, kad po visų sunkumų, kuriuos, žinau, jam teko ištverti, Rogeris turėjo galimybę pasakyti „sudie“ teniso aikštelėje.

Džiaugiuosi, kad jis turėjo šias akimirkas, kurių nusipelnė – daugybės žiūrovų ir viso pasaulio akivaizdoje. Jis teniso ikona ir apksritai viena didžiausių sporto ikonų“.

R.Nadalis per artimiausias kelias savaites turėtų sulaukti pirmagimio, todėl pastarąjį laikotarpį apibūdina kaip „sudėtingą ir bemiegį“.

„Namuose susiduriu su dalykais, su kuriais, kaip profesionalus tenisininkas, nesu pratęs susidurti. Bet, laimei, viskas yra gerai. Dabar kiek ramiau, dėl ko ir galėjau atvykti į Londoną“.

„Man tai svarbu, nes svarbu jam. Mus ilgai sieja artima draugystė“.

Jis patvirtino, kad daugiau nebežais „Laver Cup“ turnyre.

„Nesijaučiu gerai“, – sakė 36-erių sportininkas, kuriam tai buvo pirmasis mačas po nesėkmės „US Open“ turnyre.

Paklaustas, kaip įsivaizduoja savo atsisveikinimą su tenisu, R.Nadalis kalbėjo:

„Nežinau, dar nesu tame taške. Nemeluosiu – šį sezoną atrodė, kad esu netoli to taško. Maniau, kad „French Open“ gali būti paskutinis mano turnyras. Viskas ėjosi blogyn, bet dabar jaučiu, kad dar nesu tame taške“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Deuce