2014 10 20

Rafaelis Nadalis pergalingai sugrįžo į teniso varžybas

Antras pagal skirstymą Bazelio ATP 500 serijos „Swiss Indoors“ turnyre Rafaelis Nadalis iškovojo užtikrintą pergalę pirmoje dvikovoje. Trečia pasaulio raketė iš Ispanijos rezultatu 6:2, 6:2 nugalėjo po kvalifikacijos į pagrindines varžybas iškopusį italą Simonę Bolellį (ATP 75). Mačas truko 71-ą minutę.
Rafaelis Nadalis
Rafaelis Nadalis / „Scanpix“ nuotr.
R.Nadalis į Bazelio turnyrą sugrįžo po dešimties metų pertraukos. Tai vos trečias ispano turnyras po Vimbldono. Rafa mače turėjo septynias progas laimėti varžovo padavimų serijas ir pasinaudojo keturiomis iš jų.

„Tai labai svarbi pergalė man, – po mačo pareiškė R.Nadalis. – Žaidžiau gerai ir padariau nedaug klaidų. Taip pat man svarbu kaip įmanoma geriau pasirodyti kitame etape. Noriu mėgautis kiekviena akimirka korte, džiaugtis aistruolių palaikymu. Mėgautis šiuo turnyru.“

Kitame etape antras pagal skirstymą ispanas žais su Pierre‘u-Hugues‘u Herbertu. 23-ejų metų prancūzas po dramatiškos kovos 6:3, 6:7 (5), 7:6 (3) nugalėjo Edouardą Roger-Vasseliną.

29-erių metų S.Bolellis yra vienas iš pretendentų gauti metų sugrįžimo apdovanojimą ATP rinkimuose. Italas šį sezoną „Challenger“ serijos varžybose iškovojo keturis titulus, iškovojo 25-ias pergales ir patyrė 3 pralaimėjimus.

Kitame mače septintas pagal skirstymą 23-ejų metų belgas Davidas Goffinas 7:6(4), 6:3 nugalėjo 21-erių metų ir 39-ą vietą pasaulio reitinge užimantį Dominicą Thiemą iš Austrijos.