2015 04 16

Rafaelis Nadalis prasibrovė į Monte Karlo turnyro ketvirtfinalį

Aštuonis kartus Monte Karlo turnyro čempionas Rafaelis Nadalis po atkaklios kovos pateko į šio turnyro ketvirtfinalį. Penktą vietą pasaulio reitinge užimantis ispanas 7:6(6), 4:6, 6:3 nugalėjo penkioliktą pagal skirstymą amerikietį Johną Isnerį.
Rafaelis Nadalis
Rafaelis Nadalis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Psichologiškai buvau labai gerai nusiteikęs trečiame sete, – po pergalės kalbėjo R.Nadalis. – Paskutiniame sete šiek tiek pakilo žaidimo lygis. Tai labai svarbu man. Labai džiaugiuosi patekęs į ketvirtfinalį. Tai labai svarbus rezultatas man.“

Monake vykstančiame „Masters“ serijos turnyre R.Nadalis iškovojo 51-ą pergalę ir patyrė 3-is pralaimėjimus. Jis šiame turnyre triumfavo nuo 2005-ųjų iki 2012-ųjų metų. 2013-aisiais pergalingą ispano žygį sustabdė Novakas Džokovičius. Praėjusiais metais R.Nadalis ketvirtfinalyje nusileido Davidui Ferrerui.

R.Nadalis siekia antro ATP turnyro čempiono titulo šį sezoną. Pirmą trofėjų jis iškovojo Argentinoje.

Kitame rate R.Nadalis kovos su D.Ferreru. Penktas pagal skirstymą kitas Ispanijos tenisininkas 6:2, 6:7(3), 6:1 nugalėjo dešimtą pagal skirstymą Gillesą Simoną. Mačas truko dvi valandas ir 32-i minutes.