2015 11 20

Rafaelis Nadalis tobulai baigė grupės varžybas Londone

Rafaelis Nadalis iškovojo trečią pergalę iš tiek pat galimų Londone vykstančiame „ATP World Tour Finals“ turnyre ir užėmė pirmą vietą. Penktą vietą pasaulio reitinge užimantis Ispanijos tenisininkas 6:7 (2:7), 6:3, 6:4 nugalėjo tėvynainį Davidą Ferrerą. Mačas truko dvi valandas ir 37-ias minutes.
Rafaelis Nadalis
Rafaelis Nadalis / „Scanpix“ nuotr.

Prastai sezoną pradėjęs R.Nadalis jo pabaigoje demonstruoja kur kas geresnius rezultatus. Po „US Open“ čempionato jis iškovojo 17-ą pergalių ir patyrė keturis pralaimėjimus. Rafa šventė penkias pergales prie ATP reitingo Top 10 žaidėjus.

R.Nadalis  penktą kartą pasiekė šio varžybų pusfinalį iš septynių bandymų. Grunto karaliumi dažnai vadinamas ispanas šio turnyro dar niekada nesugebėjo laimėti.

R.Nadalis „ATP World Tour Finals“ pusfinalyje kovos su Novaku Džokovičiumi. Tai bus rekordinė, jau 46-a dviejų tenisininkų akistata.

Kitame pusfinalyje Rogeris Federeris kovos su Andy Murray ir Stano Wawrinkos poros nugalėtoju.

Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas