2015 04 09

Ričardas Berankis dėl patekimo į pusfinalį kovos su legendiniais broliais dvyniais

Ričardas Berankis pirmą kartą karjeroje kovos su tituluočiausia visų laikų teniso dvejetų pora – broliais dvyniais Bobu ir Mike‘u Bryanais. Lietuvis poroje su rusu Teimurazu Gabašviliu sieks įveikti legendinį amerikiečių duetą ir patekti į Hjustone vykstančio ATP 250 serijos dvejetų turnyro pusfinalį.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / Adam Nurkiewicz. Mediasport nuotr.

B.Bryanas ir M.Bryanas tik po atkaklios kovos įveikė pirmą ratą. Amerikiečiai 5:7, 6:2, 13:11 nugalėjo Philippo Petzschnerio ir Janko Tipsarevičiaus duetą ir pateko į ketvirtfinalį.

Už patekimą į Hjustono turnyro dvejetų varžybų pusfinalį tenisininkams atiteks 90 reitingo taškų ir lauks akistata su trečia pagal skirstymą pora – Robertu Lindstedtu ir Jurgenu Melzeriu.

R.Berankis poroje su T.Gabašviliu pirmame rate po dramatiškos kovos 4:6, 6:2, 19:17 palaužė argentiniečio Federico Delbonio ir serbo Dušano Lajovičiaus porą.

Broliai B.Bryanas ir M.Bryanas praėjusį savaitgalį triumfavo Majamio „Masters“ serijos turnyre. Šių varžybų čempionais jie tapo ketvirtą kartą. Dvyniai laimėjo jau 33-ą karjeroje „Masters“ serijos turnyrą. Iš viso iškovojo jau 105-ą čempionų titulą.

Broliai yra vienintelė pora nuo profesionalios teniso eros pradžios, kuri jau 13-a sezonų iš eilės laimi bent penkis trofėjus. Jie taip pat yra vienintelė pora, kuri kiekvieną „Didžiojo kirčio“ turnyrą laimėjo mažiausiai po du kartus. Iš viso 16-a „Didžiojo kirčio“ trofėjų.

Dvejetų ketvirtfinalio mačas, kuriame dalyvaus R.Berankis Lietuvos laiku prasidės 21:30.