2014 04 20

Ričardas Berankis nukovė rusą ir priartėjo prie patekimo į pagrindinį turnyrą Rumunijoje

Antrąją pergalę Rumunijoje vykstančio ATP serijos „BRD Nastase Tiriac Trophy“ teniso turnyro kvalifikacijoje iškovojo pajėgiausias Lietuvos tenisininkas 23-jų metų Ričardas Berankis.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

159-ąją vietą ATP klasifikacijoje užimantis ir šeštas pagal skirstymą atrankos turnyro vienetų varžybose lietuvis sekmadienį antrajame rate per 1 valandą ir 24 minutes 7:5, 6:2 nugalėjo 21-erių metų rusą Aleksejų Vatutiną (ATP-381) ir užsitikrino 6 ATP reitingo taškus bei 710 eurų čekį.

Prieš kelias valandas pirmajame rate Lietuvos tenisininkas per nepilną valandą 6:1, 6:3 nugalėjo devyniolikmetį rumuną Andrei'ų Stefaną Apostolą (ATP-1336).

Lemiamoje dvikovoje dėl vietos pagrindiniame turnyre R.Berankio varžovu bus 22-jų metų tenisininkas iš Bosnijos ir Hercegovinos Mirza Basičius (ATP-252), kuris antrajame rate 6:4, 6:3 įrodė savo pranašumą prieš antrąjį reitingą atrankoje turėjusį 26-erių metų ispaną Perę Ribą (ATP-93).

Turnyro Bukarešte prizų fondą sudaro 426,6 tūkst. eurų.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai