2012 02 15

Rogeris Federeris, Tomašas Berdychas ir Juanas Martinas del Potro startavo pergalėmis Roterdame

Trečia pasaulio raketė iš Šveicarijos Rogeris Federeris sėkmingai pradėjo Roterdame vykstančio ATP 500 serijos „ABN AMRO World Tennis Tournament“ turnyro kampaniją.
Rogeris Federeris
Rogeris Federeris / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmas pagal skirstymą turnyre R.Federeris 6:4, 6:4 nugalėjo 83-ią vietą pasaulio reitinge užimantį Nicolasą Mahutą. Mačas truko valandą ir septynias minutes.

R..Federeris kiekviename sete po kartą laimėjo varžovo padavimus, o pats prancūzui nesuteikė nė vienos tokios galimybės.

Šveicarų maestro Roterdamo turnyre žaidžia pirmą kartą nuo 2005 metų, kuomet tapo šio turnyro nugalėtoju.

Pergales turnyre iškovojo ir kiti favoritai. Antras pagal skirstymą Tomašas Berdychas atliko 10 neatremiamų padavimų, pralaimėjo vos 12-a taškų per savo padavimus ir rezultatu 6:4, 6:2 nugalėjo Luką Rosolą.

Trečias pagal skirstymą turnyre Juanas Martinas del Potro po dramatiškos dvi valandas ir 27 minutes trukusios kovos 6:4, 6:7(3), 6:4 palaužė Michaelį Llodrą.