2019 08 31

Šiauliuose - dviguba tenisininkės Klaudijos Bubelytės pergalė

Šiauliuose vykęs Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių teniso turnyras pasibaigė kortų šeimininkės Klaudijos Bubelytės pergalėmis. Šešiolikmetė Šiaulių teniso akademijos auklėtinė, užimanti 547 ITF jaunių reitingo vietą, tapo varžybų nugalėtoja vienetų ir dvejetų turnyruose.
Klaudija Bubelytė
Klaudija Bubelytė / organizatorių nuotr.
Temos: 1 Lauko tenisas

Vienetų varžybose K. Bubelytė iškovojo penkias pergales ir tik turnyro finale sulaukė kiek rimtesnio varžovės pasipriešinimo. Per pirmas keturias dvikovas iš viso pralaimėjusi viso labo 10 geimų, turnyro finale lietuvė 6:4 4:6 6:0 įveikė Rusijos tenisininkę Tatjaną Barkovą.

Dvejetų varžybų finale K. Bubelytė, kartu su este Anet Angelika Koskel, 7:6(3) 6:4 įveikė Umos Bakaitytės ir Patricijos Paukštytės duetą.

Vaikinų varžybose geriausiai iš Lietuvos tenisininkų pasirodė Vilniaus teniso akademijos auklėtinis Justas Trainauskas, kartu su Latvijos tenisininku Daniils Snaiders tapęs dvejetų turnyro čempionu. Ainius Sabaliauskas pasiekė vaikinų vienetų varžybų ketvirtfinalį.