Simona Halep, Caroline Wozniacki ir Petra Kvitova iškovojo pergales Dubajuje

Simona Halep
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Simona Halep
Šaltinis: BNS
0

Jungtiniuose Arabų Emyratuose tęsiasi WTA serijos „Dubai Duty Free Tennis Championships“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,5 mln. JAV dolerių.

Antradienį vėlai vakare pergales vienetų varžybų šešioliktfinalyje iškovojo ir į aštuntfinalį pateko visos trys favoritės – pirmoji raketė rumunė Simona Halep 6:2, 6:0 sutriuškino slovakę Danielą Hantuchovą, 2013 metais šiame turnyre triumfavusi bei antrąjį reitingą turinti čekė Petra Kvitova 2:6, 6:3, 6:2 įveikė ukrainietę Eliną Svitoliną, o 2011-aisiais Dubanuje laimėjusi bei trečioji pagal skirstymą šiemet Caroline Wozniacki iš Danijos 4:6, 6:1, 7:5 privertė pasiduoti australę Samanthą Stosur.

Kituose šešioliktfinalio mačuose italė Flavia Pennetta 6:3, 7:5 nugalėjo kinę Wang Qiang, o bulgarė Tsvetana Pironkova 3:6, 6:4, 7:6 (7:5) įveikė kitą Kinijos tenisininkę Peng Shuai.

Be pagrindinio prizo turnyro nugalėtojai atiteks 900 WTA klasifikacijos taškų ir 456 tūkst. JAV dolerių čekis.