2018 11 01

Solidus A.Zverevo pasiekimas – žais septintame „Masters“ ketvirtfinalyje

Vokietijos talentas Alexanderis Zverevas (ATP-5) tęsia puikius pasirodymus didžiausios vertės – 1000 taškų ATP turnyruose.
Alexanderis Zverevas
Alexanderis Zverevas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Aštuntfinalyje vokietis 6:4, 6:2 nugalėjo Diego Schwartzmaną (ATP-19) ir tuo pačiu užbaigė mažylio iš Argentinos sezoną.

Pergalė 21-erių tenisininkui garantavo vietą jau septintajame ATP „Masters“ serijos turnyrų ketvirtfinalyje šiais metais. Šio etapo vokietis neperžengė tik dviejuose turnyruose.

2018 metais A.Zverevas laimėjo tris ATP titulus – Miunchene, Madride bei Vašingtone.

Ketvirtfinalyje vokietis kausis su rusu Karenu Khachanovu (ATP-18).

D.Schwartzmanas sezoną užbaigė savo sąskaitoje turėdamas 33 pergales ir 25 pralaimėjimus, o vasarį tenisininkas laimėjo skambiausią karjeros titulą Rio de Žaneire.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Dominicas Thiemas

Į turnyro ketvirtfinalį po sunkios kovos prasibrovė ir Dominicas Thiemas (ATP-8). Jis 6:7(3), 6:2, 7:5 palaužė Borną Čoričių (ATP-13).

Prieš aštuntfinalio dvikovą austrą pasiekė džiugios naujienos – amerikietis Johnas Isneris pralaimėjo savąjį susitikimą, o tai reiškia, kad D.Thiemas užsitikrino vietą ATP finaluose Londone.

Penktą kartą Paryžiaus „Masters“ turnyre dalyvaujantis D.Thiemas varžybų ketvirtfinalį pasiekė pirmą kartą, o rytoj tenisininko lauks titulą ginantis Jackas Sockas (ATP-23).