2011 10 23

Stokholme triumfavo Gaelis Monfilsas

Dešimta pasaulio raketė Gaelis Monfilsas iškovojo pirmą šio sezono trofėjų. Švedijoje vykusiame ATP 250 serijos „If Stockholm Open“ turnyre prancūzas 7:5, 3:6, 6:2 nugalėjo Jarkko Niemineną.
Gaelis Monfilsas iškovojo pirmą sezono trofėjų
Gaelis Monfilsas iškovojo pirmą sezono trofėjų / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Gaelis Monfilsas

„Mano koncentracija buvo svarbiausias dalykas“, – po pergalės džiaugėsi G.Monfilsas. „Aš tiesiog tikėjau, kad galiu laimėti šį susitikimą.“

Abu tenisininkai susitikimą pradėjo nervingai. J.Nieminenas penktame geime tapo pirmu kuriam pavyko apginti savo padavimus. Tačiau seto pabaigoje G.Monfilsas trečią kartą laimėjo varžovo padavimą ir setą.

Antrame sete žaidimas klostėsi neprognozuojamai. 73-ią vietą ATP reitinge užimantis J.Nieminenas laimėjo varžovo padavimą ir išsiveržė į priekį 4:2. Netrukus G.Monfilsas laimėjo suomio padavimą ir sušvelnino atsilikimą. Tada J.Nieminenas dar kartą laimėjo oponento padavimą ir setą.

„Antrame sete žaidžiau gerai. Trečio pradžioje tęsiau tokį žaidimą, tačiau netrukus pralaimėjau savo padavimą, šiek tiek pavargau, o Monfilsas išliko stiprus iki pabaigos“, – po finalo kalbėjo J.Nieminenas.

Suomijos tenisininkas patyrė jau trečią pralaimėjimą iš tiek pat galimų Stokholmo turnyro finale. J.Niemineno kolekcijoje lieka vienas ATP trofėjus.

G.Monfilsas iškovojo ketvirtą titulą karjeroje ir pirmą po triumfo praėjusiais metais Prancūzijoje.