2018 08 04

Tado Babelio ir Kasparo Žemaitėlio duetas triumfavo ITF turnyre Latvijoje

Trečiąjį skirstymą turėjusi lietuvių pora Tadas Babelis ir Kasparas Žemaitėlis puikiai pasirodė dvejetų varžybose „VENDEN Futures Cup“ turnyre Rygoje.
Tadas Babelis ir Kasparas Žemaitėlis
Tadas Babelis ir Kasparas Žemaitėlis / 15min nuotr.

Lietuviai turnyre laimėjo visus keturis mačus bei galiausiai kėlė dvejetų trofėjų į viršų. Finale mūsų šalies atstovai 6:4, 3:6, 10:1 nugalėjo šeimininkų Roberto Grinvalds ir Rudolfo Mednis porą.

Tadas Babelis iki šio turnyro buvo 1035-as ATP dvejetų reitinge, tuo tarpu K.Žemaitėlis užėmė 1535-ąją vietą.

Vienetų varžybose šiame turnyre dalyvavo trys lietuviai. Feliksas Sakalauskas iškrito pirmajame etape, Julius Tverijonas – antrajame, o Robertas Vrzesinskis pasiekė turnyro ketvirtfinalį, prieš tai patiesdamas antruoju skirstytą brazilą Joao Lucasą Reis Da Silvą.

Vienetų varžybas laimėjo pastaraisiais metais puikiai „Prezidento taurėje“ pasirodantis rusas Ronaldas Slobodshikovas (ATP-549).

Turnyro prizinį fondą sudarė 15 tūkstančių JAV dolerių.

Kitas Lietuvos tenisininkų dėmesį patraukęs ITF turnyras pirmadienį prasideda Košaline, Lenkijoje. Čia pagrindinėse varžybose turėtume išvysti jaunąjį R.Vrzesinskį, o turnyro kvalifikaciją sėkmingai pradėjo po traumos grįžtantis Lukas Mugevičius.