2017 07 30

Tik trečią kartą istorijoje: Mayeris ir Mayeris stos į kovą Hamburgo finale

Argentinietis Leonardo Mayeris stos į kovą su vokiečiu Florianu Mayeriu Hamburge vykstančiame dideliame ATP 500 serijos turnyre. Tai tik trečias kartas per visą istoriją kai finale kovos tenisininkai su tokiomis pačiomis pavardėmis.

L.Mayeris pasauliniame reitinge užima 138-ą vietą. Šio turnyro čempionu jis tapo 2014-aisiais metais. Pusfinalyje jis 6:3, 7:5 nugalėjo tėvynainį Federico Delbonisas.

33-ejų metų F.Mayeris ATP reitinge užima 101-ą vietą. Pusfinalyje jam įskaityta pergalė prieš traumą patyrusį tėvynainį Philippą Kohlschreiberį.

Ph.Kohlschreiberis laimėjo pirmą setą 6:4, antrame atsiliko 2:3 ir nebegalėjo tęsti dvikovos.

Tai bus ketvirta abiejų žaidėjų akistata karjeroje. Dvi pergales pasiekė F.Mayeris.