15min be reklamos
2019 01 06, 14:58

Titulų badas baigėsi – Kei Nishikoris triumfavo Brisbene

Praėjus beveik trims metams nuo 11-ojo titulo, iškovoto Memfyje, stipriausias Japonijos tenisininkas Kei Nishikoris galiausiai iškovojo ir 12-ąjį „Brisbane International“ turnyre Australijoje.
Kei Nishikoris
Kei Nishikoris / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Kei Nishikori

Devintoji pasaulio raketė sekmadienio finale 6:4, 3:6, 6:2 palaužė rusą Daniilą Medvedevą (ATP-16).

Nuo 2016 metų triumfo Memfyje japonas sužaidė net 51-ą ATP turnyrą, devyniuose iš jų žaidė finale, tačiau titulo taip iškovoti ir nepavyko.

K.Nishikoris taip pat tapo pirmuoju Japonijos tenisininku, kuriam pavyko laimėti turnyrą Brisbene. Kelyje link titulo jis nugalėjo Denisą Kudlą, Grigorą Dimitrovą bei Jeremy Chardy.

Dar lygiai prieš metus japonas turėjo pasitraukti iš turnyro Brisbene dėl dešiniojo riešo traumos, o atgauti sportinę formą bandė sugrįždamas į ATP „Challenger“ serijos turnyrus.

Tačiau labai greitai vikrusis japonas pradėjo demonstruoti aukščiausią žaidimo lygį, o tai jam 2018 metais padėjo pasiekti tris ATP finalus ir patekti į baigiamąjį turnyrą Londone.

Turnyro nugalėtojas mėgausis 250 ATP reitingo taškų ir 90 tūkstančių JAV dolerių piniginiu prizu, o antroje vietoje likęs D.Medvedevas bus apdovanotas 150 ATP reitingo taškų ir 49 tūkstančiais JAV dolerių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Deuce