2017 03 09

Traumų šiemet kamuojama Belinda Benčič iškovojo pirmąją sezono pergalę

2017 metų sezoną septintoji pasaulio raketė Belinda Benčič pradėjo net keturiais pralaimėjimais iš eilės WTA turnyruose, tačiau pagaliau iškovojo pirmąją pergalę. Šveicarė be vargo pirmame „BNP Paribas Open“ etape įveikė Tsvetaną Pironkovą 6:4, 6:1.
Belinda Benčič
Belinda Benčič / AFP/„Scanpix“ nuotr.

B.Benčič šį sezoną labai nesisekė su burtais. Žinoma, ji laimėjo mačą „Fed Cup“ pirmenybėse, tačiau „Australian Open“ turnyre buvo priversta žaisti su Serena Williams, o Akapulke susidūrė su Mirjana Lučič-Baroni.

Indian Velso čempionato starte pergalę taip pat iškovojo olimpinė čempionė Monica Puig. Ji 6:0, 6:2 nugalėjo Danielle Rose Collins ir antrame etape turėjo susikauti su Serena Williams, tačiau pastarajai pasitraukus iš turnyro ji jėgas išbandys su Karolina Pliškova.

Už pergalę pirmame „BNP Paribas Open“ etape tenisininkės jau užsitikrino 35 WTA reitingo taškus bei 22 tūkst. JAV dolerių piniginę premiją.