2015 05 19

Turnyro Vokietijoje favoritė Andrea Petkovič dėl traumos pasitraukė iš varžybų pirmame etape

Vokietijoje tęsiasi WTA serijos tarptautinis „Nurnberger Versicherungs Cup 2015“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 250 tūkst. JAV dolerių.
Andrea Petkovič
Andrea Petkovič / „Scanpix“/„Xinhua“/„Sipa USA“ nuotr.

Nesėkmę vienetų varžybų starte patyrė favorite laikyta vokietė Andrea Petkovič. Ji dėl traumos nebaigė mačo su Julia Putinceva iš Kazachstano, kuriai įskaityta pergalė 5:0.

Kita prie favoričių priskiriama Vokietijos tenisininkė – trečiąjį reitingą turinti Sabine Lisicki nenuvylė aistruolių ir šešioliktfinalyje 6:4, 7:5 įveikė ispanę Silvią Soler Espinosą.

Kituose vėlai vakare pasibaigusiuose šešioliktfinalio mačuose aštuntoji raketė vokietė Carina Witthoeft 6:7 (2:7), 6:3, 6:3 nugalėjo belgę Alison Van Uytvanck, ispanė Lara Arruabarrena Vecino 6:2, 7:5 įveikė vengrę Timeą Baboš, o dar dviejų Vokietijos atstovių dvikovoje Anna-Lena Friedsam 6:4, 6:4 privertė pasiduoti Tatjaną Marią.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 280 WTA klasifikacijos taškų bei 43 tūkst. dolerių čekis.