2019 01 24

Užteko vos valandos – R.Berankis turnyro Prancūzijoje ketvirtfinalyje

Stipriausias Lietuvos tenisininkas pratęsė sėkmingą savo pasirodymą ATP „Challenger“ serijos turnyre Prancūzijoje ir vienas pirmųjų pateko į varžybų ketvirtfinalį.
Ričardas Berankis Dohoje
Ričardas Berankis Dohoje / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Antrajame etape lietuvis 6:3, 6:2 sutriuškino Italijos atstovą Salvatore Caruso, kuris ATP reitinge užima 156-ą vietą.

Ričardas savo pranašumą ir jėgą korte demonstravo nuo pat mačo pradžios, kuomet iškarto laimėjo oponento padavimų serijas.

Per visą susitikimą pirmoji Lietuvos raketė oponento padavimus laimėjo net keturis kartus, o pirmaisiais padavimais iškovodamas 77 procentus žaistų kamuoliukų varžovui nesuteikė jokių galimybių sugrįžti.

Patekimas į varžybų ketvirtfinalį R.Berankiui jau garantavo 17 ATP reitingo taškų ir 1,850 JAV dolerių.

Tai buvo antroji šių tenisininkų akistata „Challenger“ ture (2015 metais mūsų tautietis laimėjo 6:1, 6:3), o bukmekeriai ryškiu dvikovos favoritu laikė būtent Ričardą.

Ketvirtfinalyje lietuvio lauks penktoji turnyro raketė švedas Elias Ymeras (ATP-111) arba belgas Yannickas Mertensas (ATP-522).

ATP „Challenger“ serijos turnyre Prancūzijoje pirmoji Lietuvos raketė yra skirstyta ketvirtuoju numeriu.

Ričardas šiame turnyre dalyvavo ir praėjusiais metais bei liko tik per žingsnį nuo titulo – finale nusileido kanadiečiui Vašekui Pospisilui.

Pirmajame etape lietuvis 6:2, 6:4 nugalėjo prancūzą Manuelį Guinardą.