2011 08 11

Viktorija Azarenka varžovei išrašė du riestainius. Pergales iškovojo Marija Šarapova ir Serena Williams

Serena Williams iškovojo septintą pergalę iš eilės. Ji antrame „Rogers Cup“ turnyro rate 6:1, 7:6(7) nugalėjo Julia Goerges iš Vokietijos.
Viktorija Azarenka
Viktorija Azarenka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmame sete buvusi pirma pasaulio raketė laimėjo per 26 minutes. Tačiau antrame sete S.Williams niekaip negalėjo pabėgti nuo varžovės ir seto pratęsime pergalingą tašką pelnė tik po šešto „match pointo“.

„Manau, ji žaidė gerai ir protingai“, – po pergalės prieš Vokietijos tenisininkę kalbėjo S.Williams. „Gerai, kad laimėjau antrą setą, nors ir nežaidžiau gerai. Geriau laimėti nežaidžiant gerai, nei pralaimėti žaidžiant gerai.“

Kitame etape S.Williams susitiks su buvusia 15-a pasaulio rakete Zheng Jie. Kinijos tenisininkei antrame rate buvo įskaityta pergalė prieš traumą patyrusią Kim Clijsters. Serena laimėjo visas keturias prieš tai vykusias dvikovas su Kinijos tenisininke.

Pergales antrame varžybų rate taip pat iškovojo 8-a pagal skirstymą Francesca Schiavone, 10-a Samantha Stosur, 11-a Andrea Petkovič, 13-a Agnieszka Radwanska, Ana Ivanovič, Lucie Safarova ir po kvalifikacijos į pagrindines varžybas patekusios Maria Jose Martinez Sanchez ir Galina Voskobojeva.

Kitos dvi favoritės, trečia pagal skirstymą Vera Zvonareva ir penkta pagal skirstymą Marija Šarapova iškovojo nelengvas pergales.

V.Zvonareva akistatoje su Nadia Petrova pirmą setą laimėjo po 56 minutes trukusios kovos – 7:5. Antrame sete atsiliko 2:4, tačiau tada laimėjo keturis „geimus“ iš eilės, setą 6:4 ir mačą.

Marija Šarapova akistatoje su kvalifikacija įveikusia Bojana Jovanovski antrame sete atsiliko 2:4, tačiau irgi sugebėjo atsitiesti iš šventė pergalę 6:1, 7:5.

„Bojanos žaidimas kyla, todėl žinojau, kad tai bus pavojinga varžovė“, – po pergalės kalbėjo M.Šarapova. Esu patenkinta savo žaidimu pirmame sete. Antrame žaidžiau nestabiliai. Tačiau apskritai viskas buvo gerai“.

Paskutinėje dvikovoje ketvirta pagal skirstymą Viktorija Azarenka per 61 minutę 6:0, 6:0 sutriuškino kvietimą turnyre dalyvauti gavusią kanadietę Stephanie Dubois.

V.Azarenka tapo pirma WTA tenisininke šį sezoną, kuri du mačus laimėjo sausu rezultatu. Prieš tai du riestainius Baltarusijos tenisininkė išrašė Verai Duševinai Madride vykusiame turnyre.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas