2018 06 22

Vilniaus teniso akademijos jauniams – 4 titulai turnyre Ukrainoje

Vilniaus teniso akademijos (VTA) sportininkai Matas Vasiliauskas, Justas Trainauskas ir Pijus Vaitiekūnas Kijeve vykusiame tarptautiniame TE „Anteicup 2018“ jaunių teniso turnyre iškovojo 4 prizines vietas.
Justas Trainauskas, Matas Vasiliauskas ir Pijus Vaitiekunas
Justas Trainauskas, Matas Vasiliauskas ir Pijus Vaitiekunas / Asmeninio archyvo nuotr.

Finalinėje dvikovoje Mato Vasiliausko ir Justo Trainausko duetas 6:3; 6:7 (10:5) įveikė Pijaus Vaitiekūno ir Šiaulių teniso mokyklos sportininko Mato Bružo porą.

Iš Ukrainos VTA sportininkai parsiveža ne tik dvejetų čempionų titulą, bet ir prizinę antrąją vietą, atitekusią P.Vaitiekūnui.

Šiandien taip pat vyko ir šio turnyro vienetų finalas, kuriame Matas Vasiliauskas tik po įtemptos kovos 6:3; 3:6; 3:6 nusileido ukrainiečiui Viačeslavui Bielinskiui bei iškovojo sidabrą.