Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 17, 16:27

Vilniuje prasidėjo „ITF World Tennis Tour“ serijos turnyras

Sekmadienį atrankos varžybomis startavo „ITF World Tennis Tour“ serijos turnyras „Vilnius Cup powered by kevin.“, o šiandien kovas pradės ir pirmieji pagrindinių varžybų dalyviai.
Vilniuje prasidėjo „ITF World Tennis Tour“ serijos turnyras
Vilniuje prasidėjo „ITF World Tennis Tour“ serijos turnyras / Organizatorių nuotr.

Atrankos varžybas sėkmingai pradėjo Lietuvos tenisininkai Justas Trainauskas ir Simonas Žukauskas (ATP-1882). J.Trainauskas pirmame atrankos varžybų rate 6:2 6:4 įveikė italą Luigį Castellettį, o S.Žukauskas tokiu pat rezultatu nugalėjo Azerbaidžanui atstovaujantį Sergejų Lysovą. Į atrankos turnyro finalą be žaidimo pateko ir Julius Tverijonas (ATP-1104).

Aleksas Tverijonas, Elvis Gotovskis ir Henrikas Traškinas (ATP-1570) pasirodymą atrankos turnyre baigė jau po pirmųjų savo susitikimų.

Vardinius kvietimus į pagrindinį „Vilnius Cup powered by kevin.“ tunryrą varžybų organizatoriai suteikė Tadui Babeliui (ATP-1269), Pijui Vaitiekūnui (ATP-1882) ir Ainiui Sabaliauskui (ATP-1990). T. Babelis pirmame varžybų rate sukryžiuos raketes su čekui Pavelu Nejedly (ATP-578), P.Vaitiekūnas žais prieš suomį Patriką Niklas-Salmineną (ATP-598), o A.Sabaliauskui teks varžytis su vienu iš atrankos turnyro nugalėtojų.

Pagrindinio vienetų turnyro varžybas visi Lietuvos tenisininkai pradės antradienį.

„SEB arenoje“ Vilniuje vykstančio „Vilnius Cup powered by kevin.“ turnyro prizų fondas – 25 tūkst. JAV dolerių.

Žiūrovai į areną viso turnyro metu bus įleidžiami nemokamai. Tiesa, patekti į „SEB areną“ galima tik turint galiojantį Galimybių pasą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Deuce