Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 22d. 13:42

15min Esports namai kviečia įmones į CS:GO turnyrą „Elite Build“

Project-Share
15min nuotr. / Project-Share

Jau seniai įprasta matyti įmones, tarpusavyje rungtyniaujančias krepšinio ar futbolo aikštelėse. 15min „Esports namai“ metą kiek kitokį, tačiau taip pat itin azartišką iššūkį – kviečiame dalyvauti „Counter Strike: Global Offensive“ turnyre įmonėms!

Besitęsiant pandemijai ir didelei daliai įmonių vis dar dirbant nuotoliniu būdu, komandinio darbo skatinimas ir neformalios veiklos yra tikrai sunkus uždavinys. Ne vienam žmogiškųjų ištekliui specialistui (-ei) tenka laužyti galvą, kaip palaikyti komandos dvasią, nusiteikimą bei bendrystę.

„Counter Strike: Global Offensive“ žaidime komandinis darbas yra pagrindinis raktas į sėkmę. Suprasti patį žaidimą, jo tikslus ir mechaniką išties lengva, bet pasiekti aukštų rezultatų išties nelengva. Juk bėgti mokame visi, tačiau taip, kaip bėga pasaulio čempionai – tik vienetai. Be to, tai yra komandinis žaidimas ir norint laimėti reikalingas stipriai koordinuotas veiksmų planas. Žaisdama komanda patiria tiek laimėjimų, tiek nesėkmių, kurios sukelia puikias emocijas, ir kurie padeda komandai tobulėti.

CS:GO žaidimo nuotr./Peilis žaidime CS:GO
CS:GO žaidimo nuotr./Peilis žaidime CS:GO

Esports namai kviečia įmones „Counter Strike: Global Offensive“ turnyre ir išbandyti savo jėgas. Ginkite organizacijos garbę ir bandykite prasiskinti kelią iki pat finalo. Jis vyks naujoje ir dar dažais kvepiančioje „Cyber X“ esporto arenoje Vilniuje, o laimėtojai bus apdovanoti partnerių „CULT“, „Omen“, „Topo centro“ ir „Aj šokolado“ prizais! Finalus transliuosime gyvai „Twitch“, „Facebook“ bei 15min portale, o kovas komentuos profesionalus esporto komentatorius.

Registruoti komandą galite jau dabar! Startinis mokestis – 50 eurų + PVM. Visi iš dalyvio mokesčio surinkti pinigai bus paaukoti labdarai, tad ne tik smagiai praleisite laiką, bet ir paremsite organizaciją, dirbančią vardan kilnaus tikslo. Ją visi kartu išrinksime renginio „Facebook Event“ paskyroje!

Sėkmės ir pradėkite treniruotis! Registracija atvira iki gegužės 9 dienos, atrankinės varžybos vyks gegužės 15 - 16 dienomis, o finalas - birželio 1 dieną.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/